0216 532 23 33merhaba@uskudarbilgisayar.net

Hoşgeldiniz. Bugün

Iphone 5c Ekran Değişimi 175 TL

Iphone 5c ekranınızı uygun fiyat ile değiştiriyoruz. Iphone 5c ekranının değişmesi gereken durumlar; 1-)

Bursa Şubemiz Çok yakında Hizmetinizde!…..

Ntp Bilişim olarak çok yakında hizmet kalitemizi bursaya getiriyoruz.

Üsküdar bilgisayar teknik servis bünyesinde bilgisayar

ve bilgisayar donanımlarının teknik bakım, tamirat ve montaj hizmetleri verilmektedir.

Profesyonel Ekibimiz İle Notebook/ Bilgisayar Onarımında Hizmetinizdeyiz

foto

Personel Geçiş Sistemleri

Ana Sayfa » Alarm/Kamera/Pdks Sistemleri » Personel Geçiş Sistemleri

Bünyemizde siz değerli müşterilerimiz için personel geçiş sistemleri hizmeti de mevcuttur. Personel geçiş sistemleri içerisinde PDKS olarak adlandırılan personel devam kontrol sistemi, personelin işe giriş çıkış zamanlarının kayıt altına alınması ve bu kayıtlara dayanarak personelin devam durumunu, fazla mesai, vardiya zamanları, şirket içerisindeki belirli alanlara erişim izinleri, maaş hesaplaması gibi raporların program üzerinden hesaplanması işlemidir. PDKS Sistemi iki kısımdan oluşmaktadır. Bunun birincisi personel giriş çıkış verilerinin alınacağı veri giriş cihazlarıdır. İkincisi ise personel devam kontrol programıdır.

Personel işe giriş çıkış zamanlarının kayıt altına alınması ve bu verilerin yazılıma aktarılmasını sağlayan cihazlardan oluşan bir sistemdir. Üsküdar Bilgisayar Servisi olarak sizler için bu sistemleri uygulamaktayız. Cihazlarımız parmak izi okuyucular, yüz tanıma cihazları ve personel kart okuma cihazlarıdır. Her firmanın ihtiyaçlarına özel olarak bu cihaz opsiyonlarından en doğru olanın seçilmesi gerekmektedir. Cihazlar ayrıca veri giriş yolu olması sebebiyle yüksek hassasiyete sahip olan cihazlardır. Üsküdar Bilgisayar Servisi olarak bu konuda müşterilerimize hiçbir sıkıntı çıkarmayacak veri kaybına yol açmayacak Çin menşeili cihazlar yerine sektörün en iyi cihaz çözümlerini sunmaktayız.

Personel işe giriş yada çıkışında personel kartını ve yahut parmak izini PDKS cihazlarına okuttukları tarih ve zaman cihaz tarafından kayıt altına alınmaktadır. Personeli sicil ID’si ile birlikte okutma zamanı cihazlardan PDKS programına aktarılır. PDKS programı sayesinde de gelen bu zaman etiketleri sayesinde personele bulunan geç gelme, fazla mesai, izin zamanları, vardiya değişimleri, devamsızlık durumu ve puantaj gibi verileri işleyerek personelin aylık maaşlarının hak etme durumlarını yada elemanlarının performansını raporlayan bir yazılımdır. Burada en önemli olan olay ise cihazlardan gelen verilerin olabildiğince doğru olmasıdır ve gelen verinin doğru olması sonucunda da yazılım üzerinde her firmanın özel olarak istediği şekilde yazılımsal değişikler, kurallar ve raporlar siz değerli müşterilemiz için hazırlanabilmektedir.

Üsküdar Bilgisayar Servisi gelişmiş yapısı ve modül seçenekleriyle Türkiye’nin sektörde en büyük holdinglerinden, küçük işletmelere kadar her boyuttaki firmanın ihtiyacına özel olarak hazırlanmakta olup ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilmektedir.

Programa ait genel özelliklerin içerisinde ise, MSSQL veri tabanı altyapısı, internet üzerinden erişim “Web Modül”, yürürlükte olan kanunlara ilişkin olarak uygunluk raporu, kanunlarda yaşanabilecek herhangi bir değişikliğe göre anında paralel olarak güncelleme, veri yedeklenebilmesi, uzun süreli bakım sözleşmesi, sektöre özel olarak üretilen paket programlar, muhasebe yazılımlarına entegre olabilen personel maaş hakedişlerinin otomatik olarak hesaplanabilmesi, ERP, CRM gibi programlarla entegre şekilde çalışılabilme imkanı, diğer PDKS yada kullanılmış olan yazılımlardan aktarım olanağı, her firmanın kendi isteğine göre hazırlanan özel modül geliştirmesi, ihtiyaca uygun olarak özel raporlar ile birlikte PDKS programının etkin kullanımı, özel raporların e-posta yada başka kanallarla iletimi, alarm sistemleri ile kuraldışı personel hareketleri durumunda anında geribildirim özelliği, geniş yazılım destek kadrosu ile en kısa sürede uzaktan veya anında yerinde destek ve yüz yüze yazılım imkanı bulunmaktadır.

03 Mart 2017

Facebook'ta Biz