0216 532 23 33merhaba@uskudarbilgisayar.net

Hoşgeldiniz. Bugün

Iphone 5c Ekran Değişimi 175 TL

Iphone 5c ekranınızı uygun fiyat ile değiştiriyoruz. Iphone 5c ekranının değişmesi gereken durumlar; 1-)

Bursa Şubemiz Çok yakında Hizmetinizde!…..

Ntp Bilişim olarak çok yakında hizmet kalitemizi bursaya getiriyoruz.

Üsküdar bilgisayar teknik servis bünyesinde bilgisayar

ve bilgisayar donanımlarının teknik bakım, tamirat ve montaj hizmetleri verilmektedir.

Profesyonel Ekibimiz İle Notebook/ Bilgisayar Onarımında Hizmetinizdeyiz

foto

Üsküdar Alarm Sistemleri

Ana Sayfa » Alarm/Kamera/Pdks Sistemleri » Üsküdar Alarm Sistemleri

Üsküdar Alarm Sistemleri hizmetimiz ile sizlere gasp, tehdit, soygun, hırsızlık, haneye tecavüz gibi hayatınızı olumsuz etkileyecek durumlarda acil durum çağrısı yapılabilabilmesi için gereken sistemlerin kurulumu konusunda yardımcı oluyoruz. Alarm sistemleri ile, acil durumlarda sizin yerinize otomatik olarak uyarı veren, gerekli birimlere durumu ileten bir hizmet sunuluyor. Ev veya işyerinize kurulabilecek alarm sistemleri ile kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altında tutabilirsiniz. Örneğin bir işyeriniz var ve işyerinizde satılan kıymetli  ürünleriniz var. İş bitiminde dükkanınızı kilitlediniz ve oradan ayrıldınız. Gece saatlerinde hırsızın, dükkanınızı gasp etmesi durumunda, dükkana vurduğunuz kilit hiçbir işe yaramayacaktır. Ancak alarm sistemi olması durumunda, dükkanızın içerisinde bir hareket söz konusu olduğu zaman, alarm sistemine bağlı olarak çalışan hareket sensörü devreye girecek ve alarm sistemi uyarı vermeye başlayacaktır. Alarm veren sistem, aynı zamanda isteğe bağlı olarak Polis, Jandarma gibi kolluk kuvvetlerine de eşzamanlı haber verdiği gibi sizleri de durumdan haberdar edecektir.

Sistemi kurdurmak istediğiniz mekanın bilgilerini Üsküdar Alarm Sistemleri ile paylaştığınız takdirde ekibimiz, bahsi geçen mekanınınız için ücretsiz keşif yapacaktırlar. Uzman kadromuz tarafından yapılan ücretsiz keşiften sonra servis ekibimiz sizlerle yaptığı görüşmeler doğrultusunda size en uygun fiyat teklifini sunacaktır. Ne tür bir alarm sistemi kurdurmak istediğinize göre değişen fiyatlar, sistemin kullanış bakımından değişiklik gösterdiği cihazlara göre  de değişebilmektedir. Alarm sistemlerinin genel işleyişi sizin sistemi kurdurmak istediğiniz yere göre değişiklik gösterebilir. Genellikle kullanılan sistemde, mekanı kilitlediğiniz takdirde alarm sistemi uzaktan kumanda ile veya alarm panosuna belirlediğiniz şifreyi girerek alarm siteminizi aktif şekilde çalışır hale getirebiliyorsunuz.

Üsküdar Alarm Sistemleri olarak size sunduğumuz hizmetlerden biri de araç alarm sistemleri kurulumudur. Aracınızın güvenliğini sağlamak amacı ile tercih edebileceğiniz bu güvenlik önlemi araçlarda olmazsa olmaz durumda bir sistemdir. Araç alarm sistemleri dört çeşitten oluşmaktadır: Kumandalı, kumandasız, motosiklet ve geri dönüşüm alarm sistemleri. Kumandalı alarmlar eski tip araçlara kurulan alarm sistemlerinden biridir, kumandasız alarmlar günümüzde aktif olarak kullanılan alarm sistemlerinden biridir, aracı kapattığınızda otomatik olarak alarm modu aktif hale gelir. Motosikler alarmı, motosikletinize uygulanan alarm sistemidir, motosikletinizin çalınması halinde uzaktan kumanda ile motosikletinizi durdurabilir, yerini tespit ettirebilirsiniz. Geri dönüşümlü alarm sistemi ise, aracınızda herhangi bir hırsızlık girişimi veya tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalma durumu olursa kumandanıza ikaz gelen sistemdir.  Aracınıza, motosikletinize veya başka bir ulaşım aracınıza alarm sistem taktırmak istediğiniz zaman tek yapmanız gereken Üsküdar Alarm Sistemleri’ni arayarak uzman kadromuzdan gerekli bilgiler almak olacaktır. Hırsızlık, gasp gibi olayların son zamanlarda arttığı dönemlerde bu sistemlerin kurulumu neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Bu sebepten ötürü vakit kaybetmeden, site üzerindeki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak konu ile ilgili bilgi almanızı tavsiye ederiz.

03 Mart 2017

Facebook'ta Biz