0216 532 23 33merhaba@uskudarbilgisayar.net

Hoşgeldiniz. Bugün

Iphone 5c Ekran Değişimi 175 TL

Iphone 5c ekranınızı uygun fiyat ile değiştiriyoruz. Iphone 5c ekranının değişmesi gereken durumlar; 1-)

Bursa Şubemiz Çok yakında Hizmetinizde!…..

Ntp Bilişim olarak çok yakında hizmet kalitemizi bursaya getiriyoruz.

Üsküdar bilgisayar teknik servis bünyesinde bilgisayar

ve bilgisayar donanımlarının teknik bakım, tamirat ve montaj hizmetleri verilmektedir.

Profesyonel Ekibimiz İle Notebook/ Bilgisayar Onarımında Hizmetinizdeyiz

foto

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

Üsküdar Bilgisayar 2014 yılında genç ve dinamik ekibiyle, bilişim sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Çağımızda bilgisayar, web ve diğer bilişim sistemlerine olan bağlılık, her geçen yıl artmakta ve hayatımızın pek çok alanında bilgisayarlar ile yönetilen cihazlar girmeye devam etmektedir.

Üsküdar Bilgisayar olarak, bilişimin her kategorisinde teknik hizmet sunmaktayız.
Ağırlıklı olarak bilgisayar onarım, bakım ve satış hizmeti sunmamızla birlikte, kurumsal ve bireysel olarak yoğun bir şekilde rağbet gören, tasarım, yazılım ve proje bazlı kodlama hizmetleri de vermekteyiz. Ekibimizde yer alan genç arkadaşlarımızın kendi alanlarında kurumsal ve bireysel pek çok referansı, sektörde öne çıkan çalışmaları mevcuttur. Bu doğrultuda, hizmet verdiğimiz kategorilerde bizlerle gönül rahatlığı ile çalışabilir, tüm iş süreciniz için çözüm ortaklığı yapabilirsiniz. Teknik personelimizin tümü eğitimli ve bu alanda son derece tecrübelidir. Firmamızın en önemli misyonu; müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmaktır. İster kurumsal, ister bireysel olarak çalışma yatırmak ya da hizmet almak isteyen tüm müşterilerimize eşit hassasiyetle ve ilgiyle yaklaşmaktayız. Bizden aldığınız tüm hizmetlerde memnuniyet garantisi sunuyoruz.
Üsküdar Bilgisayar bünyesinde satışı yapılan bilgisayar, notebook ve diğer donanımların anlaşmalı olduğumuz firma ve bayilerce garantisi bulunmaktadır. Bununla birlikte, tasarım, yazılım, SEO ve diğer kurumsal hizmetlerimiz için de teknik destek garantisi sunmaktayız. Bizlere sitemizde yer alan iletişim sayfamızdan ya da 0216 532 23 33 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

05 Kasım 2016

Facebook'ta Biz