0216 532 23 33merhaba@uskudarbilgisayar.net

Hoşgeldiniz. Bugün

Iphone 5c Ekran Değişimi 175 TL

Iphone 5c ekranınızı uygun fiyat ile değiştiriyoruz. Iphone 5c ekranının değişmesi gereken durumlar; 1-)

Bursa Şubemiz Çok yakında Hizmetinizde!…..

Ntp Bilişim olarak çok yakında hizmet kalitemizi bursaya getiriyoruz.

Üsküdar bilgisayar teknik servis bünyesinde bilgisayar

ve bilgisayar donanımlarının teknik bakım, tamirat ve montaj hizmetleri verilmektedir.

Profesyonel Ekibimiz İle Notebook/ Bilgisayar Onarımında Hizmetinizdeyiz

foto

Cd-Dvd Çoğaltma

Ana Sayfa » Hizmetlerimiz » Cd-Dvd Çoğaltma

CD ve DVD çoğaltım işlemlerini Üsküdar Bilgisayar olarak sizler için yapmaktayız. CD ve DVD çoğaltım işlemini bir master yardımı ile veri olmadan yapabilmekteyiz. Nesbil CD-R ve DVD-R üzerine baskı yapmakta ve baskılı CD ve baskılı DVD’leri dablicatörler yardımı ile CD çoğaltımı ve DVD çoğaltımı siz değerli müşterilerimiz için yapmaktayız. Duplication (CD Çoğaltım), CD recorderlar ile kaydedilmekte ve CD’lere yakma (burn) yöntemiyle yapılan CD çoğaltım şeklidir.

Replication ise üreterek çoğaltma işlemidir. Sanıldığı üzere CD ve DVD’ler yalnızca bilgisayarlarımıza bağlı olan yazıcılarla çoğaltılmaz. Dünyada günde milyonlarca müzik, sinema filmi CD’si satıldığını düşündüğümüzde bu işin alternatif bir yolu olduğu da aşikardır. En son olarak disk yüzeyine serigraf yöntemiyle baskı yapılarak disk paketlenmeye hazır hale getirilir. CD-r ve DVD-r’lar üretildikten sonra kayıt edilebilen polikarbon malzemeden üretilmiş olan medyalardır. Eğer düşük sayılarda CD üretimi veya DVD üretimi yaptırmak istiyorsanız, CD çoğaltım ve DVD veya CD-DVD kopyalama işlemi ön plana çıkar. Herhangi bir bilginin üretim hatlarından kaydedilmiş çıkabilmesi için stamper’ a ihtiyaç duyulur. Stamper için eski teknolojide matbaalarda kullanılan klişenin en hassas hali diyebiliriz. Stamper üzerindeki herhangi bir bilgiyi polikarbonata aktarır (plastik enjeksiyon sistemi) buda önemli bir maliyete neden olmaktadır. Aslında küçük adetlerdeki stamper ücretine CD-r ve DVD-r kopyalama ile ürün imal edilebilmektedir. Oysaki stamper programı içinde bulunan bir bilgi ile değil, sizin istediğiniz bilgileri istediğiniz zaman ve sayıda kopyalama imkanı verilmesini CD-r ve DVD-r’lar yapmıştır. CD-r ve DVD-r içinde bir bilgi ile üretilen CD ve DVD’lere oranla çok daha ileri bir teknoloji isteyen CD üretim ve DVD üretim tesisleri oluşturmuş durumdayız.  CD çoğaltmak için evlerinizde veya işyerlerinizde bu CD ve DVD’leri kullanırsınız. Bizler ise CD çoğaltım işlerimizi bu CD ve DVD lere sizler için yaparız. Bu yöntemi 5 adımda gerçekleştirmek mümkündür. 1.adımda kalıp işlemi, 2.adımda Enjeksiyon işlemi, 3.adımda metal kaplama işlemi, 4.adımda lak kaplama, 5.adımda ise boyama işlemlerini alanında uzmanlaşmış teknik servisimiz sayesinde sizler için kaliteli ve en kısa sürede yapmaktayız.

Herhangi bir bilgiyi veya istediğiniz bir müzik olabilir, sinema filmi olabilir veya sizler için önem teşkil eden düğün videolarınız olabilir, sünnet görüntüleri olabilir veya istediğiniz herhangi bir şeyi çoğaltmak istemeniz durumunda en doğru adres Üsküdar Bilgisayar. Güler yüzlü hizmet ve alanında uzmanlaşmış teknik servisimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermek adına siz değerli müşterilerimizi beklemekteyiz. Sitemizde bulunan telefon numarası vasıtasıyla bizlere ulaşabilir ve sizleri arayabilmemiz için numaranızı bırakabilirsiniz. Anında geri dönüş imkanıyla sorununuza anında ve en kısa sürede çare olabilmekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren sizler için en iyi ve en kaliteli hizmeti verebilmek parolasıyla yola çıkmış bulunmaktayız.

03 Mart 2017

Facebook'ta Biz