0216 532 23 33merhaba@uskudarbilgisayar.net

Hoşgeldiniz. Bugün

Iphone 5c Ekran Değişimi 175 TL

Iphone 5c ekranınızı uygun fiyat ile değiştiriyoruz. Iphone 5c ekranının değişmesi gereken durumlar; 1-)

Bursa Şubemiz Çok yakında Hizmetinizde!…..

Ntp Bilişim olarak çok yakında hizmet kalitemizi bursaya getiriyoruz.

Üsküdar bilgisayar teknik servis bünyesinde bilgisayar

ve bilgisayar donanımlarının teknik bakım, tamirat ve montaj hizmetleri verilmektedir.

Profesyonel Ekibimiz İle Notebook/ Bilgisayar Onarımında Hizmetinizdeyiz

foto

Üsküdar Notebook Tamiri

Ana Sayfa » Hizmetlerimiz » Üsküdar Notebook Tamiri

Her türlü Notebook & Laptop tamiri hizmeti veren firmamız, uzman teknik kadro ile donatılmış ve sizlere tamir konusunda her türlü servis desteği sağlayacak kapasitede çalışanlardan oluşmaktadır. Bilgisayarınızın markası ne olursa olsun, her türlü bilgisayar markası ve modeli tamiri itina ile tarafımızdan yapılmaktadır.

Uzman kadromuz tarafından yapılan tamirler, anakart tamiri, monitör tamiri, veri kurtarma, yedek parça satışı gibi tamirlerin yanı sıra bilgisayarınızda ne tür problem varsa bunların çözümlerinin hepsini kapsamaktadır. Firma olarak kendimize güvendiğimiz noktalardan biri de yapılan tamirlerin uzun soluklu olmasıdır. Bilgisayar, elektronik cihazlar arasında en çok sorun veren, günlük hayatta işlerimizin kolaylaşması için hemen hemen hergün kullandığımız cihazlar arasında ilk sırada gelmektedir. Bir bilgisayarın tamire ihtiyaç duyması gerektiği noktaların yanı sıra, bilgisayarın bakım zamanları da olmaktadır. Zira bu bakımların zamanında yapılmaması, bilgisayarınızın uzun soluklu kullanmanıza engel teşkil etmektedir. Firma olarak tavsiyelerimizden biri de kişisel bilgisayarınızı belirli periyodlar ile bakım yaptırmanızdır. Örneğin bilgisayarınızda yazılımsal veya donanımsal hiçbir problem olmasa bile, günlük kullanım koşullarında bilgisayarınız toz kapabilir, kış aylarında anakart üzerine küçük böcekler girebilir. Bütün bunların zamana yayıldığını düşünürsek uzun vadede bilgisayar bu durumdan olumsuz etkilenebilir. Bu sebepten ötürü bilgisayarının bakımlarını yaptırmanızı alışkanlık edinmeniz, nacizane tavsiyemizdir.

Bilgisayarınızın bakımlarını üstlenmek için size harika tekliflerimiz var. İletişim bilgilerinden bize ulaşmanızın yeterli olacağı servis desteği ile size en uygun fiyat sunulacaktır. Bilgisayarınızın emin ellerde bakım yapılmasını isterseniz hemen iletişim bilgilerinden bize ulaşın.

Bilgisayarlarınızın bakımlarının yanı sıra donanımsal ve yazılımsal sorunlarda da sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.Bilgisayar, günlük kullanım koşullarında birçok sorun ile karşılaşabilmektedir. Bunların başında, sistem çökmesi, klavye tuşlarının bozulması, ekranlarda ölü piksel oluşması, wirelles ağının bozulması, bilgisayarın tümleşik hoparlörlerinin arızalanması, bilgisayarın sesinin az çıkması, bilgisayarınızın sistemsel olarak çalışmayı etkileyecek şekilde yavaşlaması gibi sorunlar gelmektedir. Bütün bu ve daha birçok bilgisayar problemini çözmek için sizlere kesintisiz hizmet vermekteyiz. Alanında bilgili teknik ekibimiz ile bu konuda sizlere garanti verebiliriz ki bize emanet ettiğini bilgisayar eskisinden çok daha iyi olacak. Öncelikle bilgisayarınızın neresinde problem olduğunu bizlere ulaşarak anlattığınızda, size özel en uygun teklif sunulacak ve kabul etmeniz durumunda bilgisayarınız emin ellerde tamir edilmiş olacak.

Özellikle oyun oynanan bilgisayarlarda aşırı yüklenme gibi sorunlar oluştuğu için, bu tip oyun bilgisayarlarında daha çok sorun yaşanmaktadır. Yine aynı şekilde oyun oynanmak istenen ancak oyunun açılmadığı bilgisayarların tamiri ile de sizlere destek vemekteyiz. Örneğin bir oyun oynanmak isteniyor ve bilgisayar bu oyunu desteklemiyor. Bu durumda bilgisayarınıza fiziksel, donanımsal olarak güncelleme gerekmektedir. Bizlere bu konuda ulaşmanız durumunda bilgisayarınıza en uygun anakart, ekran kartı, ses kartı gibi donanımlarda sizlere yardımcı olunacaktır. Vakit kaybetmeden “İletişim” bölümünden bizlere ulaşın.

03 Mart 2017

Facebook'ta Biz