0216 532 23 33merhaba@uskudarbilgisayar.net

Hoşgeldiniz. Bugün

Iphone 5c Ekran Değişimi 175 TL

Iphone 5c ekranınızı uygun fiyat ile değiştiriyoruz. Iphone 5c ekranının değişmesi gereken durumlar; 1-)

Bursa Şubemiz Çok yakında Hizmetinizde!…..

Ntp Bilişim olarak çok yakında hizmet kalitemizi bursaya getiriyoruz.

Üsküdar bilgisayar teknik servis bünyesinde bilgisayar

ve bilgisayar donanımlarının teknik bakım, tamirat ve montaj hizmetleri verilmektedir.

Profesyonel Ekibimiz İle Notebook/ Bilgisayar Onarımında Hizmetinizdeyiz

foto

Üsküdar Playstation 2 Tamiri

Ana Sayfa » Konsol Tamiri » Üsküdar Playstation 2 Tamiri

Üsküdar Playstation 2 tamiri hizmeti ile sizlere sınırsız eğlence fırsatı sunan Playstation 2 cihazlarınızın tamirlerini gerçekleştiriyoruz. Sony Playstation 2, bir dönemin aktif şekilde kullanılan gözde oyun konsollarından biridir. Günümüzde yeni çıkan oyun konsollarının yanında biraz yaşlı duran Playstation 2’ler yeni cihazlara nazaran daha çok sorun çıkarabilmektedir. Genellikle donanımsal hata veren Playstation 2’ler için yazılım destek hizmeti de sunan Üsküdar Playstation 2 tamiri hizmeti, oyun zevkinize ara vermeden eğlencenizi kesintisiz bir şekilde yaşamanız için sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Playstation 2’ler Sony markası tarafından üretilen, oyunseverlerin gözdesi olduğu konsol çeşitlerinden biridir. Sony Computer Entertainment firması tarafından üretimi yapılan video oyun konsolu Playstation 2, 1998 yılında yapıldı. Dünya çapında üretimi ve satışı 2000 yılında yapılan cihaz, kısa bir süre zarfında milyonlarca kitleye ulaşmıştır. Toplamda 150 milyon adet satışı yapılan cihaz 2017 yılına gelindiğinde 17 yaşına basmıştır. Zaman geçtikçe içerisindeki donanımları hasar gören cihaz, temizlik, bakım ve servis ihtiyacı duymaya başlar. Bu tip durumlarda cihazınızı yetkili servislere götürmeniz, cihazınızın sağlığı açısından ve maddi olarak bir kayıp yaşamamanız açısından önemli bir konudur. Bu sebeple uzman servis ekibimizin bulunduğu Üsküdar Playstation 2 tamir ekibimiz, bozuk, tamir isteyen Playstation 2’lerinizi bekliyor.

Kalın kasa ve ince kasa olarak iki çeşit üretilen PS 2’lerin ikisinin de tamirini gerçekleştiren alanında uzman servis ekiplerimize cihazınızı teslim ettikten çok kısa bir süre sonra, cihazınız gerekli tamiri görerek, iç temizliği yapılarak ve son denemelerden geçirilip servisimiz tarafından onaylanarak sizlere teslim edilecektir. Cihazınızda ne sorun olduğunu biliyorsanız bunu bizlere ulaşarak gerekli bilgileri aldıktan sonra fiyat isteyebilirsiniz. Ancak cihazınız bilinmeyen bir sebepten ötürü çalışmıyor ve elektrik almıyorsa cihazınızın içini açmadan bizlere ulaştırmanızı tavsiye ederiz. Zira cihaz elektronik sistemlerle donatıldığı için, yapacağınız bir yanlış hamle, cihazınızı kısa devre yapar ve cihaz kullanılamaz hale gelebilir.

Üsküdar Playstation 2 tamiri hizmeti veren firmamız, sizlere satış sonrası destek hizmeti de sunmaktadır. Cihazınızın tamirini şirketimiz üzerinden yaptırdığınız takdirde, herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız tekrar bizlere ulaşarak gerekli yardımı alabilir, fikir danışabilirsiniz. Hizmet konusunda sıkıntı yaşamayacağınızın teminatını veren firmamız, müşterilerinin memnuniyeti için her türlü çabayı göstermektedir. Yapacağını herhangi bir işlem sonrasında görmenizin mümkün olacağı müşteri memnuniyeti, firmamız için her şeyin üzerinde bir konu olarak kabul edilmektedir.

Playstation 2’lerde sık görülen, tamir gerektiren durumlar, oyun cd’lerini okumama, internete bağlanamama, adaptör ışığının yanmaması, konsolun komple çalışmaması, joysticklerin çalışmaması gibi problemlerdir. Bu ve bunun gibi birçok problemi defalarca çözüme ulaştıran teknik servisimiz, cihazınıza kesinlikle hiçbir zarar vermeden, ilk günkü gibi sizlere teslim edecektir. Hemen konu ile ilgili bilgi almak için Üsküdar Playstation 2 tamiri sayfamızın iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

03 Mart 2017

Facebook'ta Biz