0216 532 23 33merhaba@uskudarbilgisayar.net

Hoşgeldiniz. Bugün

Iphone 5c Ekran Değişimi 175 TL

Iphone 5c ekranınızı uygun fiyat ile değiştiriyoruz. Iphone 5c ekranının değişmesi gereken durumlar; 1-)

Bursa Şubemiz Çok yakında Hizmetinizde!…..

Ntp Bilişim olarak çok yakında hizmet kalitemizi bursaya getiriyoruz.

Üsküdar bilgisayar teknik servis bünyesinde bilgisayar

ve bilgisayar donanımlarının teknik bakım, tamirat ve montaj hizmetleri verilmektedir.

Profesyonel Ekibimiz İle Notebook/ Bilgisayar Onarımında Hizmetinizdeyiz

foto

Üsküdar Playstation 3 Tamiri

Ana Sayfa » Konsol Tamiri » Üsküdar Playstation 3 Tamiri

Sony tarafından üretilen Playstation serisinin üçüncüsü olan Playstation 3 2009 yılında piyasaya çıkmıştır. Daha önceki serilere göre kasası daha ince yapılı olan bu oyun konsolu elektrik tüketimi bakımından da daha ekonomik sayılır. Piyasaya çıktığında PS 3 Slim olarak duyurulan cihazın daha sonrasında 250 GB’lık versiyonları da üretilmiştir. Playstation 3’ün eski serilere göre barındırdığı yeni özelliği de yeni jenerasyon optik disk formatı kullanıyor olmasıdır. Bu format optik sürücü olarak 2x hızında Blu-Ray sürücüden oluşmaktadır. İnternet üzerinden interaktif şekilde arkadaşlarınız ile oyun oynama imkanı sunan PS 3, görsel ve işlevsel açıdan hala kullanılan oyun konsollarından biridir. Günümüzde hala aktif olarak kullanılan Playstation 3, beraberinde cihazların yıpranma problemlerini de getirmektedir. Bu sebepten ötürü bozulan veya tamir görmesi gereken cihazların tamiri Üsküdar Playstation 3 Tamir servisi  tarafından gerçekleştirilmektedir.

Üsküdar Playstation 3 Tamir Servisi, her türlü Playstation 3 tamiri yapmakla beraber, cihaz temizliği hizmeti de sunmaktadır. Çünkü cihaz temizliği hizmeti, elektronik cihazlar için çok önemli bir konudur. PS 3’lerin kasası ne kadar küçük ve kapalı olsa da içerisine bulunduğu ortamdan ötürü toz ve benzeri çöpler girebilmektedir. Bu gibi olumsuz durumlar cihazın çalışmasını olumsuz etkilerken cihaz üzerinde kalıcı etkiler bırakabilmektedir. Teknik servis ekibimizin bu konularda size yardımcı olacağını hatırlatarak, cihazınızla ilgili bir problem yaşamanız durumunda site üzerinde bulunan telefon numarasından bizlere ulaşarak PS 3 tamir işlemlerinizi çok ucuza ve kaliteli bir servis ekibi ile halledebilirsiniz.

Playstation 3 kullanıcılarının genellikle cihaz ile ilgili yaşadığı sıkıntılar şu şekilde sıralabilir: Görüntü gelmeme arızası, mavi ışık arızası, görüntü grafik arızası, cd okumama arızası (Göz değişimi), cd alıp vermeme arızası, anakart tamiri, çip değişimi, harddisk arızası, fan ve besleme arızaları ,usb ve soket arızaları, soğutma modifiyesi, kasa sorunları, Hdmı soket arızaları, wirelles arızaları. Bütün bu tarz problemler ile karşılaştığınız zaman hemen destek ekibimize başvurarak gerekli tamir işlemlerini başlatabilirsiniz. Uzman teknik servisimiz ile cihazınız en kısa sürede tamir edilerek size teslim edilecektir.

Üsküdar Playstation 3 tamiri hizmeti veren firmamız, sizlerin memnuniyeti için her türlü desteği satış sonrasında da sunmaya devam ediyor. Ürün tamir edildikten sonra olası bir arızalanma durumunda veya servis tarafından yapılan bir hatanın tespiti durumunda bizimle iletişime geçerek konuyu çözüme kavuşturabilirsiniz. Cihazınızın arızalanması durumları dışında, Playstation 3 çipi kırma gibi işlemleri de gerçekleştirebilen teknik servisimiz, bu konuda da sizlerin istekleri doğrultusunda işlemleri gerçekleştirecektir. PS 3 cihazınızın çalışmadığını veya arızalandığını anladığınız anda cihaza müdahale etmeden bizlerle iletişime geçmeniz cihazın sağlığı açısından çok daha faydalı olacaktır. Bu sebepten ötürü arızalanan cihazını doğrudan bize teslim etmeniz için öncelikle site üzerinde bulunan telefon numarasından bizlere ulaşmanız yeterlidir.

03 Mart 2017

Facebook'ta Biz