0216 532 23 33merhaba@uskudarbilgisayar.net

Hoşgeldiniz. Bugün

Iphone 5c Ekran Değişimi 175 TL

Iphone 5c ekranınızı uygun fiyat ile değiştiriyoruz. Iphone 5c ekranının değişmesi gereken durumlar; 1-)

Bursa Şubemiz Çok yakında Hizmetinizde!…..

Ntp Bilişim olarak çok yakında hizmet kalitemizi bursaya getiriyoruz.

Üsküdar bilgisayar teknik servis bünyesinde bilgisayar

ve bilgisayar donanımlarının teknik bakım, tamirat ve montaj hizmetleri verilmektedir.

Profesyonel Ekibimiz İle Notebook/ Bilgisayar Onarımında Hizmetinizdeyiz

foto

Üsküdar Xbox 360 Tamiri

Ana Sayfa » Konsol Tamiri » Üsküdar Xbox 360 Tamiri

Xbox 360, Microsoft’un ürettiği Yedinci jenerasyon olarak adlandırılan bir oyun konsoludur. 27 Kasım 2005’te eski nesli olan Xbox’un devamı niteliğinde üretilen Xbox 360 ilk olarak ABD’de piyasaya çıkmıştır.

Şu an itibari ile Xbox 360 Arcade, Xbox 360 Elite, Xbox 360 S, Xbox 360 Süper Slim olmak kaydıyla 4 farklı paket şeklinde piyasalarda bulunan Xboz 360, daha satışa çıkmaya başladığı ilk günden itibaren satış merkezleri önünde uzun kuyruklar oluşmasında yol açmıştır. “Next-gen” yani yeni nesil olarak adlandırılan oyun konsollarının ilki konumunda bulunan Xbox 360’ın Avrupa çıkışı ABD’ye göre bir hafta geç olmuştur. Her iki kıtada da satışlarda yaşanan patlama ile ürünler eBay üzerinden karaborsa olarak bile satılmıştır. İlk satılan ünitelerinin fiyatları 2000$ gibi abartılı rakamlara ulaşmıştır. Konsolun IR kumandasında Windows Media Center kontrolü için butonlar da yer almakta olup Xbox 360 değiştirilebilir. 15 Haziran 2010 E3 fuarında, Microsoft 250 GB HDD’li yeni Xbox 360 S’i tanıtmış olup 16 Haziran 2010’da yine Amerika Birleşik Devletlerinde satışa çıkmıştır. Xbox 360 S’in Avrupa’da piyasalara çıkması ise 16 Temmuz 2010 tarihlerini bulmuştur. Şu anda Xbox 360 Süper Slim tüm elektronik mağazalarda bulunmaktadır.

Oyun konsolu olarak piyasalarda boy gösteren Xbox 360, ağabeyi niteliğindeki Xbox ve en büyük rakibi konumunda bulunan Playstation 3 gibi aslında PC tabanlı bir sistemdir. Bu cihazların güncel PC’lerden düşük konfigürasyona sahip olmalarına istinaden yüksek grafik kalitesi ve performans ortaya koyma sebepleri ise, PC’ler gibi birçok görevi yerine getirecek yapıya sahip olma zorunluluğu olmamalarıdır. Aygıt sürücüsü API, değiştirilebilir arayüz gibi önemli özellikleri sisteme yük bindiren uygulamalar yoktur. 2009’da IGN Xbox’u gelmiş geçmiş en iyi 25 oyun konsolu arasında altıncı olarak seçmiştir. Ayrıca PS3’ü on beşinci ve Wii’yi de onuncu seçmiştir. Microsoft, oyun ve eğlence konsolu olan Xbox 360 cihazını 19 Kasım’da Türkiye’de piyasaya sürmüştür.

Tüm bu özellikleri ile sahibi olduğunuz Xbox 360 oyun ve eğlence konsolunda yaşadığınız herhangi bir problemde size Üsküdar Bilgisayar olarak yardımcı olmaya talibiz. Güler yüzlü hizmet ve alanında uzmanlaşmış teknik servisimiz ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına sizleri beklemekteyiz. Gelişen teknolojik gelişmelere bağlı olarak piyasada önemli bir yere sahip olan Xbox 360 oyun ve eğlence konsollarınızda yaşadığınız problemler de en iyi ve en kaliteli hizmeti verebilmek adına sizleri yaşamınızın sıkıntılarından bir nebze de olsa uzaklaştırmak adına zaman geçirdiğiniz Xbox 360 oyun konsolunuzdan ayrı kalmamanız sizleri beklemekteyiz. Yaşadığınız her türlü problem ve soruna karşı en kısa sürede ve en iyi, en kaliteli hizmeti alabilmeniz adına kurulduğumuz günden itibaren hizmet vermekteyiz. Bir telefon uzağınızda olduğumuzu ve eğlencenize en kısa sürede geri dönebilmeniz adına sizleri beklemekteyiz.

03 Mart 2017

Facebook'ta Biz