0216 532 23 33merhaba@uskudarbilgisayar.net

Hoşgeldiniz. Bugün

Iphone 5c Ekran Değişimi 175 TL

Iphone 5c ekranınızı uygun fiyat ile değiştiriyoruz. Iphone 5c ekranının değişmesi gereken durumlar; 1-)

Bursa Şubemiz Çok yakında Hizmetinizde!…..

Ntp Bilişim olarak çok yakında hizmet kalitemizi bursaya getiriyoruz.

Üsküdar bilgisayar teknik servis bünyesinde bilgisayar

ve bilgisayar donanımlarının teknik bakım, tamirat ve montaj hizmetleri verilmektedir.

Profesyonel Ekibimiz İle Notebook/ Bilgisayar Onarımında Hizmetinizdeyiz

foto

Üsküdar Xbox One Tamiri

Ana Sayfa » Konsol Tamiri » Üsküdar Xbox One Tamiri

Xbox One, Microsoft’un 21 Mayıs 2013’te tüketicilere tanıttığı yeni, Sekizinci nesil olarak adlandırılan video oyunu konsoludur. Xbox 360’ın halefi olacak oyun konsolun, Xbox Live’ın Kasım 2012 tarihinden itibaren resmi olarak Türkiye’de hizmet vermeye başlamış olmasından dolayı, Türkiye’ye ancak Eylül 2014’ten itibaren satışa sunulmaya başlanılmıştır.

Kod adı “Durango” olarak açıklanan yeni nesil (sekizinci nesil) Xbox’ın ilk olarak resmi tanıtımı 21 Mayıs 2013’te gerçekleştirilmiştir. Ayrıca 10 Haziran’daki oyun konsolları adına çok büyük prestiji olan E3 fuarında konsolla ilgili bilgiler verilmiştir. Resmi tanıtımının yapılmasından önce yeni konsolun adının Xbox 720, Xbox 8, Xbox ve özellikle tanıtıma birkaç gün kala Xbox Infinity olacağı söylentileri takipçileri arasında yüksek sesli bir şekilde söylenmektedir. Microsoft’un oyun konsollarının arasındaki sektörün yeni odağı konumunda birinci sırada bulunan Xbox One’ın, yüksek güçlü donanım ve son teknoloji ürünü olan yazılıma sahip olması beklenmektedir. Konsolun Prime gibi internet üzerinden televizyon yayını barındırması ve sinema filmleri yayınları yapan Netflix ve Amazon Prime gibi uygulamalarla donatılmış durumdadır. Kendisinden önceki oyun konsollarından farklı olarak web siteleri görüntülenebilecek ve DVD cihazı olarak kullanılabilme imkanı sağlamaktadır. Oyun kumandası da gözden geçirilecek ve Kinect’e yeni özellikler eklenmiş durumda. 15 Haziran 2015’te Xbox One oyun konsolu üzerinde Xbox 360 Gamer tag’ı ile birlikte Xbox 360 oyun konsolundaki belirli oyunların oynanabileceği duyuruldu.

Tüm donanım ve yazılım problemleri yaşadığınız takdirde ise sizler için Üsküdar Bilgisayar bir telefon uzağınızda hazır bir şekilde beklemektedir. AMD ekran kartı, 1.75 GHz ve 8 çekirdek GPU AMD Radeon tabanlı, 1.23T flops işlemcisi, 8GB – DDR3 – 2133 MHz bellek, 8 GB – 500 GB – 1 TB (1024 GB) (sadece özel paketler için üretilmekle birlikte yeni Xbox One versiyonu ile) – 2 TB (sadece S versiyonunda mevcut) depolama gücü, DVD / BLU-RAY sürücü, HDMI, USB 3.0, Ethernet, IEEE 802.11 b / g / n bağlantı imkanları bulunan yeni nesil (sekizinci nesil) Xbox One oyun ve eğlence konsollarında yaşayabileceğimiz herhangi bir problemde size en iyi hizmeti verebilmek adına buradayız. Donanım parçalarından veya yazılım aygıtlarından herhangi birinde yaşayabileceğiniz her türlü sorununuz için alanında uzman, güler yüzlü teknik servisimiz ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına kurulduğumuz günden itibaren siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz. Bir telefon kadar uzağınızda, alanında uzman kadromuz ile yaşanılan sorun karşısında en kısa sürede gerekli olan tespit ve gerekli olan müdahaleyi yapmaktayız. Üsküdar Xbox One Tamiri olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çaba harcamaktayız. Siz değerli müşterilerimiz için Xbox One cihazlarınızda herhangi bir arıza söz konusu olduğunda, cihazınıza müdahale etmeden bizlere ulaşmanızı tavsiye ederiz. Çünkü Xbox One cihazlar, elektronik cihazlar olduğu için, yapacağınız en ufak müdahalede cihazınız kısa devre yapabilir ve uzun soluklu olarak cihazdan mahrum kalabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, cihazınızın arıza yapması durumunda, sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşmak.

03 Mart 2017

Facebook'ta Biz