0216 532 23 33merhaba@uskudarbilgisayar.net

Hoşgeldiniz. Bugün

Iphone 5c Ekran Değişimi 175 TL

Iphone 5c ekranınızı uygun fiyat ile değiştiriyoruz. Iphone 5c ekranının değişmesi gereken durumlar; 1-)

Bursa Şubemiz Çok yakında Hizmetinizde!…..

Ntp Bilişim olarak çok yakında hizmet kalitemizi bursaya getiriyoruz.

Üsküdar bilgisayar teknik servis bünyesinde bilgisayar

ve bilgisayar donanımlarının teknik bakım, tamirat ve montaj hizmetleri verilmektedir.

Profesyonel Ekibimiz İle Notebook/ Bilgisayar Onarımında Hizmetinizdeyiz

foto

Üsküdar Xbox Tamiri

Ana Sayfa » Konsol Tamiri » Üsküdar Xbox Tamiri

Xbox, Microsoft firmasının oyun konsolu olarak piyasaya sürdüğü bir üründür. Piyasada pay sahibi  olmak amacı ile ürettiği ve 25 Ekim 2011’de Kuzey Amerika’da, 22 Şubat 2002’de Japonya’da, 14 Mart 2002’de Avustralya’da ve 16 Nisan 2002’de de Avrupa’da piyasaya sürülmüştür. Diğer oyun konsollarının çıkış tarihleri çok eski olmasına rağmen Xbox, bunlardan çok sonra piyasaya çıkmıştır ve piyasada önemli bir yere gelmiştir. Diğer yandan, piyasada Playstation 2’nin kaldığı kadar uzun süre kalmamıştır. Uzun süre kalmamasına rağmen ise piyasada ciddi anlamda bir açıklığı gidermiştir. Ancak gelişen teknoloji ile zamanla etkinliğini yitiren Xbox oyun konsolları çoğu kullanıcı açısından hala vazgeçilmez durumdur. Son zamanlarda hayatımızın her alanında bulunan akıllı cep telefonları bu açığı kapatmaya çalışsa da tam anlamıyla Xbox oyun konsolunun yerini dolduramamaktadır.

Üsküdar Bilgisayar olarak tüm Xbox tamirleri bünyemizde yapılmaktadır. Chipset arızalarından kaynaklanan sorunlarınızı en kısa sürede onarmaktayız. Ayrıca optik okuyucu sorunlarından kaynaklanan CD okumama veya takılma gibi hatalarda optik okuyucunun değişimini de Üsküdar Bilgisayar olarak yapmaktayız.

Xbox donanım hata kodları ve 3K gören konsolda hata kodu aldığınızda Üsküdar Bilgisayara başvurunuz. 3 kırmızı ışık hatasını aldığınız zaman konsolun ön kısmında bulunan senkronizasyon (Memory Card yuvasının hemen sağında bulunan küçük düğme) butonuna basılı tutup elinizi hiç çekmeden Eject (DVD Çıkartma) tuşuna basınız. Sonrasında ön tarafta yanıp sönen Led sayısının değiştiğini göreceğiz. Eject tuşuna basıp bırakma işlemini 4 defa yapabiliyoruz (bu süre zarfında senkronizasyon tuşu hiç bırakılmamalı) ve led sayıları not edilmelidir.

Çıkan sonuçlar üzerine 4 ışık yanıyorsa 0, 1 ışık yanıyorsa 1, 2 ışık yanıyorsa 2, 3 ışık yanıyorsa da 3 hata kodu vardır. Led sayısı 4411 şeklinde ise hata kodu 0001’dir. Ve Power Supply hatasıdır. Voltaj dalgalanmasından etkilenme sorunu oluşmaktadır. Led sayısı 4142 şeklinde görülüyor ise hata kodu 0102 olmaktadır. Ve bu da GPU hatasıdır yani Kronik 3K hatası veya lehim sorunu olduğu tespit edilmektedir.

Üsküdar Xbox Tamiri olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çaba gösteriyoruz. Xbox cihazlarınızda herhangi bir arıza söz konusu olduğunda, cihazınıza müdahale etmeden bizlere ulaşmanızı tavsiye ederiz. Çünkü Xbox cihazlar, elektronik cihazlar olduğu için, yapacağınız en ufak müdahalede cihazınız kısa devre yapabilir ve uzun soluklu olarak cihazdan mahrum kalabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, cihazınızın arıza yapması durumunda, sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşmak. Uzman teknik servisimiz sayesinde arıza yapan Xbox cihazınız, emin ellerde ve sağlıklı bir şekilde tamir edilecektir. Ayrıca yetenekli ve alanında uzman teknik servisimiz sizlerin en iyi hizmeti alabilmesi için bizimle birlikte. Güler yüzlü ve uzman yardımı almak ve sorunlarınızın karşılığını bulabilmek için sizleri bekliyoruz.

03 Mart 2017

Facebook'ta Biz