0216 532 23 33merhaba@uskudarbilgisayar.net

Hoşgeldiniz. Bugün

Iphone 5c Ekran Değişimi 175 TL

Iphone 5c ekranınızı uygun fiyat ile değiştiriyoruz. Iphone 5c ekranının değişmesi gereken durumlar; 1-)

Bursa Şubemiz Çok yakında Hizmetinizde!…..

Ntp Bilişim olarak çok yakında hizmet kalitemizi bursaya getiriyoruz.

Üsküdar bilgisayar teknik servis bünyesinde bilgisayar

ve bilgisayar donanımlarının teknik bakım, tamirat ve montaj hizmetleri verilmektedir.

Profesyonel Ekibimiz İle Notebook/ Bilgisayar Onarımında Hizmetinizdeyiz

foto

Bilgisayar/Notebook Satışı

Ana Sayfa » Teknik Servis » Bilgisayar/Notebook Satışı

Üsküdar Bilgisayar olarak, her marka notebook ve masaüstü bilgisayar satışlarını en uygun fiyatlardan yapmaktayız. Firmamız stoklarında yeni notebook modelleri, öne çıkan bilgisayar markalarının masaüstü modelleri ve müşteri performans tercihlerine göre toplama bilgisayarlar satışa sunulmaktadır.
Satışını yapmış olduğumuz notebook ve masaüstü bilgisayarlar için rutin bakım ve teknik servis garantisi sunmaktayız. Bizlerden almış olduğunuz notebook ve masa üstü bilgisayarlarınızda yaşayacağınız olası teknik problemlerde, Üsküdar bilgisayar olarak hızlı bir şekilde servis hizmeti veriyoruz. Alanında uzman tecrübeli teknik ekibimiz, Üsküdar Bilgisayar güvencesini yaşadığınız en ufak bir sorunda dahi müşterilerine hissettirmektedir. Piyasada popüler olan ve en son çıkan notebook cihazları, masa üstü bilgisayar ve gerekli donanımları, en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunabilmek adına bayilik anlaşmalarımızı yapıyor ve stoklarımızı her an güncel tutmaya özen gösteriyoruz.
Masaüstü toplama bilgisayar almak isteyen müşterilerimizin, performans ve kullanım amacı beklentilerini en iyi karşılayacak donanımları bir araya getiriyor ve kaliteli sarf malzemelerle uzun ömürlü olarak kullanabilecekleri masaüstü toplama bilgisayarlarını hazırlıyoruz. Tüm bu hizmetleri sunarken, müşterilerimizle sürekli diyalog içerisinde olup, beklentilerin en iyi şekilde karşılanmasını sağlamaya özen gösteriyoruz. Üsküdar Bilgisayar firmamızdan yaptığınız notebook ve masaüstü bilgisayar alışverişlerinde, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için özenle çalışıyoruz.
Üsküdar Bilgisayar firması olarak, talep etmiş olduğunuz ve stoklarımızda mevcut olmayan notebook ve bilgisayarlar için anlaşmalı olduğumuz bayilerden gün içerisinde tedarik sağlayabiliyoruz. Bizlere iletişim sayfamızdan ve 0216 532 23 33 telefon numarasından mesai saatleri içerisinde ulaşabilir, almak istediğiniz bilgisayar modelleri için stok sorabilirsiniz.

05 Kasım 2016

Facebook'ta Biz