0216 532 23 33merhaba@uskudarbilgisayar.net

Hoşgeldiniz. Bugün

Iphone 5c Ekran Değişimi 175 TL

Iphone 5c ekranınızı uygun fiyat ile değiştiriyoruz. Iphone 5c ekranının değişmesi gereken durumlar; 1-)

Bursa Şubemiz Çok yakında Hizmetinizde!…..

Ntp Bilişim olarak çok yakında hizmet kalitemizi bursaya getiriyoruz.

Üsküdar bilgisayar teknik servis bünyesinde bilgisayar

ve bilgisayar donanımlarının teknik bakım, tamirat ve montaj hizmetleri verilmektedir.

Profesyonel Ekibimiz İle Notebook/ Bilgisayar Onarımında Hizmetinizdeyiz

foto

Data Kurtarma

Ana Sayfa » Teknik Servis » Data Kurtarma

Bilgisayar konusunda her alanda olduğu gibi veri kurtarma konusunda da profesyonel hizmet anlayışı ile akılcı çözümler sunan firmamız, bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara yönelik veri kurtarma hizmetleriyle önemli dijital verilerin tekrar kullanılabilir hale gelmesini sağlamaktadır. Dijital ortamların tamamında veri kurtarma hizmeti sunan firmamız PATA, SATA ve SCSI fark etmeden tüm arabirim türlerinde yüksek yüzde ile veri kurtarma işlemleri gerçekleştirmektedir.

Dâhili ve harici sabit disklerde çok çeşitli nedenlerden oluşan sorunlardan ötürü kaynaklanan sorunlarda ve fiziksel zararın söz konusu olduğu durumlarda dahi yüksek başarı yüzdesi ile veri kurtarma işlemi sunan ekibimizin tamamı, alanında yılların deneyimine sahip olan uzmanlardan oluşmaktadır. Veri kurtarma işlemlerinde bireysel kurumsal demeden büyük bir titizlikle çalışmaktayız. Linux işletim sisteminde kullanılan dosyalarda da yüksek yüzdeyle veri kurtarma imkânı sunan firmamız Microsoft işletim sistemlerinin tamamında veri kurtarma uygulamaları yapmaktadır. Sabit ve harici diskler dışında CD ve DVD’den de veri kurtarma hizmet sunmaktayız. Veri kurtarma konusunda her alanda ve her konuda profesyonel hizmetler sunan ekibimiz, Flaş bellek içeren tüm dijital cihazlar üzerinde çalışabilmektedir.

Arızanın kaynağının analiz edilmesinin ardından müşteriye her konuda kapsamlı bir açıklama yapan teknik ekibimiz, onay alınması halinde kurtarma işlemine geçmektedir. Arızanın niteliğine göre mümkün olan en kısa süre içinde kaybettiğiniz dijital verilerinizi gizlilik anlaşmasına bağlı kalarak size teslim etmekteyiz.

05 Kasım 2016