0216 532 23 33merhaba@uskudarbilgisayar.net

Hoşgeldiniz. Bugün

Iphone 5c Ekran Değişimi 175 TL

Iphone 5c ekranınızı uygun fiyat ile değiştiriyoruz. Iphone 5c ekranının değişmesi gereken durumlar; 1-)

Bursa Şubemiz Çok yakında Hizmetinizde!…..

Ntp Bilişim olarak çok yakında hizmet kalitemizi bursaya getiriyoruz.

Üsküdar bilgisayar teknik servis bünyesinde bilgisayar

ve bilgisayar donanımlarının teknik bakım, tamirat ve montaj hizmetleri verilmektedir.

Profesyonel Ekibimiz İle Notebook/ Bilgisayar Onarımında Hizmetinizdeyiz

foto

Sunucu Satış/Servis

Ana Sayfa » Teknik Servis » Sunucu Satış/Servis

Üsküdar bilgisayar firması olarak her marka sunucunun satış, bakım ve tamirat hizmetlerini vermekteyiz. Bireysel ve kurumsal olarak planladığınız sunucu taleplerinize en uygun fiyatlardan firmamız aracılığıyla ulaşabilirisiniz.
Sunucu satışı yapan firmaların, bu alanda yeterli teknik bilgiye sahip olması kesinlikle çok önemlidir. Müşterilerden gelen sunucu satın alma ya da tamirat taleplerinin ihtiyaçlar doğrultusunda eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi için, müşterinin sunucuyu hangi amaçla aldığı değerlendirilip, bu yönde alternatifler sunulmalı ve en yüksek performans alacağı modeller kendilerine tavsiye edilmelidir. Yine bakım ihtiyaçlarında da, müşterilerin sunucularında verim ve performans kaybı yaşanmadan hizmet verilebilmesi gerekmektedir. Tüm bu aşamalarda Üsküdar Bilgisayar firması olarak profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmet veriyor ve müşteri memnuniyetimizi en üst düzeyde tutabilmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Bizden satın almış olduğunuz tüm marka sunucular için rutin bakım işlemlerini ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

Sunucularınızda yaşanan veri ve performans kayıplarında ise, gereken optimizasyon ve diğer müdahaleler bünyemizde çalışan profesyonel teknik ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Böylelikle, kurumsal ya da bireysel olarak önemli verilerinizi barındırdığınız ya da aktif site yayını yaptığınız sunucularınızda herhangi bir problem yaşamanız durumunda, vakit kaybetmeden müdahale edebilme imkanına sahi olacaksınız. Bu gibi işlemlerde firma tarafından hizmet almanız, tekrar edecek olası bir sorunda hızlı bir şekilde muhatap bulabilmeniz açısından önemlidir. Üsküdar bilgisayar olarak, müşterilerimizin tüm sunucu satışı, tamir ve bakım gibi hizmet taleplerine hızlı bir şekilde profesyonel çözümler üretmekteyiz.

12 Kasım 2016

Facebook'ta Biz