0216 532 23 33merhaba@uskudarbilgisayar.net

Hoşgeldiniz. Bugün

Iphone 5c Ekran Değişimi 175 TL

Iphone 5c ekranınızı uygun fiyat ile değiştiriyoruz. Iphone 5c ekranının değişmesi gereken durumlar; 1-)

Bursa Şubemiz Çok yakında Hizmetinizde!…..

Ntp Bilişim olarak çok yakında hizmet kalitemizi bursaya getiriyoruz.

Üsküdar bilgisayar teknik servis bünyesinde bilgisayar

ve bilgisayar donanımlarının teknik bakım, tamirat ve montaj hizmetleri verilmektedir.

Profesyonel Ekibimiz İle Notebook/ Bilgisayar Onarımında Hizmetinizdeyiz

foto

Üsküdar Teknik Servis

Ana Sayfa » Üsküdar Teknik Servis

Bilgisayar teknik servis elemanı, bilgisayar donanımını en ince ayrıntısına kadar bilerek kuran, bilgisayarı çalıştırabilen, makinenin bakım, onarım ve tamirini yapan, ağ bağlantısını ve sistem güvenliğini sağlayan nitelikli kişilerdir. Bu kişilerin en önemli özelliği ise alanında uzmanlaşmış ve işinin en ince ayrıntısına kadar uzmanı olmuş kişiler olmasıdır. Üsküdar Bilgisayar olarak teknik servis elemanlarımızı bunlara uygun bir şekilde seçmekle birlikte mesleğin her ne kadar alanında uzmanlaşmış olması önemli olsa da iletişimi kuvvetli, insanlarla etkili bir şekilde iletişim kurabilme yeteneğine sahip kişilerden olmasına özen göstermekteyiz. Ayrıca tüm teknik servis personel kadromuzu, sorun yaşayan insanların halinden anlayabilen, onlarla empati kurabilme yeteneğine sahip ve olmazsa olmazı alanında uzmanlaşmış kişilerden seçmekteyiz.

Teknik servis personel kadromuzun görev tanımını yapacak olursak, en önem verdiğimiz konular, bilgisayar, ps 2, ps 3, ps 4, Xbox, Xbox 360, Xbox One teknik servis elemanlarının, iş planı yapmak, bilgisayar ve diğer tüm cihazlarda montajı yapmak ve işletim sistemini kurmak, bilgisayar ve ilgili çevre birimlerinin kurulumunu yapmak, sistem güvenliğini sağlamak, bilgisayarınızın arızasını tespit etmek ve gidermek, bilgisayarın  periyodik bakımını yapmak ve mesleki gelişime ilişkin etkinliklere katılmak şeklinde sıralayabiliriz.

Ayrıca teknik servis elemanlarımızda özellikle aradığımız özellikler ise, iş ahlakına sahip, tüm duyu organları işlevlerini tam olarak yerine getirebilen, el ve parmaklarını ustalıkla kullanabilen, sabırlı, dikkatli, tedbirli ve titiz, mekanik konulara karşı ilgili ve yetenekli, alet ve makinelerle uğraşmaktan hoşlanan, başkaları ile iş birliği içerisinde takım ruhuna sahip şekilde çalışabilecek, bilgisayar, fen bilimleri, matematik, yabancı dille ilgili ve bu alanlarda da başarılı, sorumluluk duygusu gelişmiş kişiler olması  gerekmektedir. Bu koşulların yanında yukarıda da belirttiğimiz üzere insan ilişkileri gelişmiş, empati yapabilme yeteneğine sahip, ikili iletişimlerde sorun yaşamayan ve etkili bir iletişim kurabilme yeteneğine sahip kişiler olması titizlikle ve özenle aranan özelliklerdir.

Tüm bunların ışığında siz değerli müşterilerimize ilk kurulduğumuz günden itibaren en kısa sürede ve kaliteli bir şekilde hizmet vermeyi kendimize parola etmiş durumdayız. Firmamız hiçbir kurumu veya şirketi bilgisayarıyla sıkıntıda görmek istememektedir. Birincil ilke olarak kendimize bunu edinmiş durumdayız. Çünkü arızalı bir bilgisayar hem iş hem de motivasyon açısından hayatı olumsuz bir şekilde etkilemektedir. PC olarak adlandırılan (Personel Computer) yani kişisel bilgisayarların arıza ya da yolda kalma oranı diğer bilgisayarlara oranla daha kolay ve sık tekrarlanabilen bir durumdur. Bunun nedeni ise sürekli açık kalması ve ısınması, yeterli miktarda regüle edilememesi görülebilir. Bazı koşullarda ise virüs nedeni ile bilgisayarlar arıza verebilmektedir. Nedeni hiç önemli olmadan herhangi bir sıkıntılı durumunuzda sitemizde bulunan telefon numarasına numaranızı bırakarak sizi aramamızı sağlayabilirsiniz. Kişisel veya kurumsal servis talebiniz, marka bağımsız, konusunda uzmanlaşmış teknik servis ekibimiz ve randevu ile yerine getirilmektedir. Yedek parça teminatında da sıkıntıyı size hissettirmeden çözmek için yine alanında tecrübeli birçok personel ile birlikte sizlere hizmet vermekteyiz.

03 Mart 2017

Facebook'ta Biz